Ebédbefizetés

Kedves Diákok!
Tisztelt Szülők!

Az ebédbefizetéssel kapcsolatos ügyintézés nem
az Újpesti Bródy Imre Gimnázium és Általános Iskola feladata.

Az ebédbefizetés az Újpesti Önkormányzat Gazdasági Intézménye hatáskörébe tartozik.

2014. augusztusától működik az az Újpesti Önkormányzat Gazdasági Intézmény internetes ebédbefizető rendszere.

Az Étkezési rendszerbe az alábbi webcímen regisztrálhatnak:

Újpest Önkormányzat Gazdasági Intézménye – Étkeztetési rendszer regisztráció

A regisztrált ügyfelek az info@ebedbefizetes.ujpestgi.hu e-mail címen tudják az esetleges kéréseiket eljuttatni a Gazdasági Intézmény ügyintézőihez. Így lehet módosíttatni az iskolás korú gyermekek estében az étkezési típust (3x-i étkezés, 2x-i étkezés,1x-i étkezés), étrendet (Menü, Menü plusz).
A módosításról e-mailban kapnak visszaigazolást. Az étkezési típus és étrend módosítására havonta van lehetőség, a leadott megrendelés előtt.

A rendszer minden hónap 1-20-ig ad lehetőséget a megrendelés leadására, figyelembe véve a különböző fizetési módok fizetési határidejét.

E szerint :

csoportos beszedési megbízás esetén 1-8-ig
egyedi átutalás esetén 1-14-ig
bankkártyás fizetés esetén 1-20-ig

A fizetési határidők lejárata előtt a rendszer figyelmeztető e-mailt küld ki automatikusan.

Amennyiben további kérdésük van a rendszer működésével kapcsolatban, kérjük keressék fel az élelmezési ügyintézőt a
+361 435 9042-es telefonszámon.

Ebédbefizetési helyszínek és időpontok a NOVEMBERI hónapra