Szívből gratulálunk munkatársaink és tanulóink sikereihez!

 

Gimnáziumunk csapata november 29-én Vácott a Wallenberg Nyomában című történelmi vetélkedőn vett részt.
Előzetes feladatként Facebook-oldalt kellett létrehoznunk, illetve bemutatkozó filmet kellett készítenünk.
A váci Madách Művelődési Házban megtartott vetélkedőn – amely kilenc csapat részvételével zajlott le – 4. helyezést értünk el.
A csapat tagjai:
Molnár Kitti (11.DM)
Bognár Bettina (11.DM)
Horváth Alex (11. DM)
Felkészítő tanár:
Vass Béla
(2018. november 29.)

Mauks Ákos 11.UTE osztályos tanulónk sporteredményei alapján Újpest Város Önkormányzata által a Bene Ferenc Sportolói Diákösztöndíjban részesült.
(2018. november 15.)

Kozma Nikolett 12.B osztályos diákunk ezüstérmet szerzett a Sportlövő Diákolimpia budapesti fordulóján, így továbbjutott az országos fordulóra.
(2018. október 26.)

Giczy Béla címzetes igazgatónk több évtizedes pedagógiai munkájának elismeréseként miniszteri dicséretben részesült.
(2018. június 30.)

Pásti Ildikó és Kocsisné Jeney Judit  kolléganőink kiemelkedő pedagógiai munkájukért tankerületi kitüntetésben részesültek.
(2018. május 30.)

Gimnáziumunk csapata az Észak-Pesti Területi Elsősegélynyújtó Versenyen Ezüst minősítést szerzett.
A csapat tagjai: Takács Gergő,  Kiss Péter Ádám, Kovács Bence, Jakab Panna  és Tóth Enikő Csenger.
(2018. április 29.)

Koncz Olivér 9.M osztályos tanulónk „HGCS” című munkája kapta a legtöbb közönségszavazatot a 12. BIG Filmfesztivál fotókiállításán a rendezvényen megjelentektől.
(2018. április 21.)

Videósaink munkái közül több vetítésre került a 12. BIG Filmfesztiválon. Sartoris Dániel és Mucsi Tamás „Az út” című közös alkotása nemcsak közönségdíjat, hanem a szakmai zsűri 3. díját is kiérdemelte.
(2018. április 21.)

A film megtekintéséhez kattintson ide

A SIOSZ által kiírt sportiskolai pályázaton az intézményünkben tanuló sportolók tavalyi versenyeredményei alapján az idén is “Magyarország 4. legjobb sportiskolája” címet nyertük el, míg Kopcsik Laura 10.UTE osztályos tanulónk taekwondo sportágban “Magyarország legjobb sportiskolása” díjban részesült.
(2018. március 27.)

Sportolóink eredményeit a mellékelt dokumentum tartalmazza – letöltés

A Kenguru Nemzetközi Matematikaversenyen Török Zsolt 11.UTE osztályos tanulónk a kerületben a 3., Kosztyu Ádám 11.UTE osztályos tanulónk 5., Huszár Lilla 12.D osztályos tanulónk szintén 5., valamint Egyed Balázs 12.B osztályos tanulónk a 6. helyezést érte el.
(2018. március 20.)

A XXII. Pszinapszis Kulturális Stábja által meghirdetett Fordított világok című fotó- és képzőművészeti pályázatán
Gregor Debóra 12.M osztályos tanulónk II. helyezést ért el.
(2018. március 19.)

Az Újpest Német Nemzetiségi Önkormányzata által először rendezett német nyelvű szavalóversenyen Nyírő Jázmin 11.N osztályos tanulónk a 4. míg Molnár Sára 10.NÁ osztályos tanulónk 6. helyezést ért el.
(2018. január 30.)

A Bolyai Matematikai Csapatversenyen 9.M osztályos csapatunk az első fordulóban a „Budapest-Pest” területen 233 csapat közül a 26. helyet szerezte meg, ezzel a kerületben első helyezést értük el.
(2018. január 11.)