Osztályok

 

9. osztályok

9.B Osztályfőnök: Földvári Nándor

Balogh Csaba László
Bauer László Levente
Berki Máté
Diamant Nikolett
Figder Máté Sándor
Gerő Bence
Horváth Szabina
Jáger Míra
Józsa Orsolya
Kécza Norbert Zoltán
Kékesi Krisztián
Lakatos Lajos Martin
Misinszki László Benedek
Murányi Dorina Vivien
Nagy Dominik
Németh Petra Krisztina
Nógrádi Noémi Ildikó
Orbán Patrik
Pijen Dominika
Sartoris Milán
Stuber Tamara
Szemere Huba
Szentmihályi-Nagy István
Szkárosi Máté Péter
Sztankó Dániel Dominik
Tordai Levente Barnabás
Tóth Károly
Tóth-Szabó Vilmos
Török Csaba

9.UTE Osztályfőnök: Hebbache Szabrina

Balogh Levente
Balogh Tamás Károly
Barnóczki Bertold Boldizsár
Bedő Roland
Benedek Levente
Bocskai Norbert
Borsi Tamás
Dobler Szabolcs
Dóczi Márton István
Hajnal Henrietta Boróka
Homonnay Gergő
Jakab Zoltán Máté
Jancsó Csaba Béla
Katona Álmos
Katona Botond
Kékesi Kristóf
Luisser Márk
Medveczki Máté
Rédei Adrián
Regdánszki Máté
Rutterschmid Kristóf
Strbik Réka
Szécsi Dominik Zoltán
Sztojka Dominik Balázs
Tóth Márkó Gábor
Varga Szilárd Dominik

9.D Osztályfőnök: Németh Mária

Bartha Szilvia
Bartók Alexander Erik
Borbély Nikolett
Cseke Nóra
Csizmazia Patrik
Dallos Aliz Kozima
Deák Kinga
Demény Lili
Godó Beatrix
Hirt Erika
Juhász Noémi Barbara
Katona Kitti
Lakatos Lea Aliz
Losonci Laura
Luter Franciska
Mészáros Kinga
Mihutz Judit
Molnár Sámuel
Oláh Bence Áron
Pálffy Dóra
Pavkó Donát
Szilvási Evelin Alexandra
Turai Ágnes Annamária
Váczy Nándor Dezső
Zsigray Andrea

9.M Osztályfőnök: Ujvári Nóra

Békési Bálint
Borbás Brigitta
Dajka Mátyás Máté
Erdősi László Márk
Fáy Miklós Tamás
Filipich Dóra Andrea
Fóthi Levente Áron
Frankó Nóra Panna
Hanvai Dávid
Iglódi Martin Benjamin
Korcsok Sándor Zoltán
Kovács Gergely
Kovács Gréta
Magyar Márton
Marton Lilla
Mátyás Balázs Bendegúz
Nagy Tímea
Nánási Eszter
Rusznyák Marcell Zsolt
Szabó Benedek Ferenc
Szász Attila Artúr
Tóth Zsófia
Török Virág
Verschnitzer Márk

9.NÁ Osztályfőnök: Miklós Ágnes

Baranyai Anna Lili
Elkán Patrícia
Frincu Patricia Cornelia
Gigler Kincső
Hering-Nagy Olivér
Horváth Edina
Jónás Enikő
Jóni Alina
Koplányi Klaudia Barbara
Kreisz Barbara
Lendvai Máté
Lukácsi Bernadett
Magyar Mátyás
Mészáros Ármin László
Mészáros Marcell Tamás
Nagy Kamilla
Naszek Nikolett
Naszvadi-Szabó Barbara Annamária
Szilágyi Nikolett
Takács Levente
Timár Eszter
Urmai Blanka
Varga Flóra Julianna
Zámbori Réka Mária

10. osztályok

10.B Osztályfőnök: Bihariné Gábriel Emese

Baracsi Dániel
Bokros Blanka Melinda
Ditchen Dániel Zoltán
Farkas Kristóf
Friedrich Máté József
Jáger Marina
Kádár Barnabás
Kammerer Gergő Zoltán
Kiss Eszter
Kiss Flóra
Kiss Patricia Anna
Kozma István
Krekó Dániel Ferenc
Krekó István Tamás
Oláh Zsolt Adrián
Palik Bianka Dóra
Patkós Gábor Sándor
Rády Bálint Gábor
Rafaisz Norbert
Rausch Barnabás
Sándor Csenge
Szépvölgyi Avenár
Szívós Lilla
Tokaji Gergő
Tóth Ákos
Triff Gergely
Záprel Zsombor
Zuigeber Ákos Lajos

10.UTE Osztályfőnök: Pálinkás Petra

Anda Lili Gabriella
Barta Simon
Billege Cintia Laura
Boros Balázs
Dornfeld Donát
Galambos Szilveszter
Gólya Ádám
Hangya Gergő
Huszár Gergely
Juhos Jónás Barnabás
Kenderes Jázmin
Kiss Fanni
Kubinyi Rita
Lakatos Péter
Lévai Péter
Medveczky Noémi
Molnár Dominik Miklós
Nagygyörgy Dominik
Nagygyörgy Erik
Pál Andrea
Simó Balázs
Simonffy Bálint
Szívós Bence
Szűcs Áron Zalán
Váry Zalán Vilmos
Zolczer Márk

10.D Osztályfőnök: Ruff-Kiss Ágnes

Bálint Csenge Bianka
Benczik Kleopátra
Bogdán Kata Borbála
Csiszár Levente Dominik
Dudás Nikolett
Fehér Izabella
Fekete Laura
Flórek Alexander Norisz
Jakab Kata
Jónás Szabolcs
Koch Petra
Molnár Csilla Margit
Pápai Petra Beatrix
Sándor Zoltán Krisztián
Ványi Zsófia
Váradi Vivien
Velev Dóra
Zakor Fruzsina

10.M Osztályfőnök: Pásti Ildikó

Bacsó Flóra Anna
Bernáth Angéla
Bognár Eszter
Csoma Konrád
Finna Tünde
Gergely Dániel Tamás
Haljárszki Zoltán
Horváth Sára Regina
Illés Adrienn
Ivanov Milán György
Juhász Vivien
Kabdebó Nóra
Kecskés Vanessza
Kis Karina Kitti
Koncz Olivér
Kürti Krisztián
Lóránt Laura
Magyar Márk László
Marczis Gábor
Nagy Tifani
Soós Réka Timea
Tóth Botond Álmos
Tóth Katinka Klára
Vámosi Réka Csenge
Varga Kármen Alexa
Veres Dániel
Vincze Lavinia

10.NÁ Osztályfőnök: Bécsi Szilvia

Balázs Botond
Horváth Dominika Bonita
Hubert Fanni
Kiss Péter Ádám
Kurucz Anna
Márkus Alexandra
Molnár Sára Izabell
Sartoris Petra
Schwartz Szimonetta Szandra
Till Benedek
Tóth Enikő Csenge
Vancsa Dominik
Vértesi Veronika Réka

11. osztályok

11.B Osztályfőnök: Vass Béla

Ádám Henrietta
Barbosu Konstantin Tibor
Bartos Máté
Belák Patrik Gábor
Belarbi Messaoud Ibrahim
Blényesi Ákos
Dobler Benjámin
Farkas Simon
Fekete Ferenc Bence
Huller Dániel Gellért
Karabacak Muhammed Cemal
Kindla Dániel Péter
Kishegyi Ákos
Kiss Dominik Alex
Kóczián Dávid
Pánczél Dániel Trisztán
Papp Bence
Pleván Dominik
Ránits Domonkos Zsombor
Rétyi Róbert
Ringhofer Brigitta Patrícia
Solomon Kármil József
Szentesi Péter
Tisler Dorottya
Váradi Orsolya
Vigh György
Vigh Rebeka Renáta
Vörös Benjámin

11.UTE Osztályfőnök: Medve Mónika

Barabás Ádám
Beregi Linda
Böndi Ádám
Burás Dávid Ferenc
Csillik Kristóf
Diaz Dorian Armand
Duhony Dániel Attila
Fekete Dominik Zsolt
Juhász Bálint
Kiss Levente Hunor
Kopcsik Laura
Makó Kevin Róbert
Maróti Alexandra
Mauks Ákos Rudolf
Medve Dominika
Pincés Péter Levente
Sára Milán
Stefán Tivadar Dávid
Szabó Ferenc Balázs
Szabó Hanna
Téglás Béla
Tóth Anna

11.DM Osztályfőnök: Sztaskó Richard

Bognár Bettina Vivien
Elek Máté László
Engambe Laura Viktória
Gellai Gergely Márk
Horváth Alex János
Horváth Sára Napsugár
Kerek Martina
Kiss Fanni
Kovács Mónika
Liptai Dániel
Molnár Kitti Angyalka
Morvai Zoltán
Nagy Bálint Antal
Nagy Gergely Zsolt
Pungor Anna Kata
Selmeczi Zsófia
Vranek Márk

11.M Osztályfőnök: Bereczky-Legény Eszter

Antalovics Dániel
Barborik Levente
Galambos Georgina Natália
Gulyás Botond Tóbiás
Habó Renáta
Kiss Dominik
László Benedek Gyula
Lehelvári Evelin
Lészkai Ádám Zsolt
Mazál Virág Anna
Mendoza-Farro Dimitri Angel
Mihalovits Bence Gábor
Nagy Hanna Napsugár
Nagy Noémi Zsuzsanna
Nánási Anikó
Németh Izabel
Németi Fruzsina
Petrányi Illés
Szigeti Emese
Szűcs Viktória
Tóth Ivett
Türner Tímea Éva
Varga Dominika
Vékony Melinda Vanessza

11.N Osztályfőnök: Bartha Gábor

Bajza Máté András
Farkas Dávid
Kovács Zoltán Barna
Kőhidai Anna Csepke
Nyírő Jázmin
Pituk Gergely
Répási Kristóf
Szabó Kitti Bianka
Vudi Vilmos

12. osztályok

12.B Osztályfőnök: Tatorján Dorottya

Baranyai Attila László
Bottlik Dávid
Csető Máté
Dokmanovic Milán
Dollák Tamara
Dudás Balázs
Eckendorfer Dániel Zsolt
Fehérváry Zsófia Katalin
Győrfi Dániel Zsolt
Horváth Vanessza Manuéla
Jambrik Barbara
Kertész Lilien Anita
Kincses Zoltán Mátyás
Kiss Bence Krisztián
Kovács Márton László
Kozma Nikolett
Libényi Bertalan Sándor
Nagy Bernadett
Novák Norbert József
Orosz Dániel Péter
Petry Alexandra
Szabó Cintia Szederke
Szabó Szilárd
Szilágyi Viktória
Váradi Alexandra
Vilhelm Zoltán
Vozár Sándor
Zsugonits Bálint Zsolt

12.UTE Osztályfőnök: Kocsisné Jeney Judit

Bartusz Dániel
Belényesi Nóra
Eichenvalder Róbert
Fekete Botond
Fórizs Elek Bendegúz
Kaszás Viktor Máté
Kosztyu Ádám Patrik
Kréti Gergő
Márkus Levente
Molnár Dávid
Németh Béla Bence
Orosházi Dániel
Parag Richárd Bálint
Pázmán Bertalan
Péter Vivien
Szabó Dávid
Szűcs Márton
Tajti Bálint
Tóth Olivér
Török Zsolt
Waczulik Dániel

12.DN Osztályfőnök: Zrínyiné Kósa Ágnes

Andruk Anna Krisztina
Ben Hasan Ánisza
Csányi Brigitta
Fricska Henrietta
Gelencsér Zita
Horváth Gábriel
Jakab Panna
Kovács Anita
Kovács Bence
Papp Vivien
Seceli Etelka Timea
Seres Dominik
Szabó Kiara
Takács Gergő
Vízvári Eszter Dorottya
Winkler Nikolett

12.M Osztályfőnök: Ilnicki Katalin

Balla Bence István
Bánkuti Lili
Csontos Vivien
Fekete Balázs Bence
Filep László
Forrai Aliz Eszter
Gál Laura
Hanyu Gergő Gábor
Hatalyák Máté
Juhász Dorina
Kormos Bence András
Kovács Berta
Liebe Zita Flóra
Maczkó Noémi Vivien
Stuben Dominik
Szabó Hanna
Szabó Milán Krisztián
Szabó Réka Emese
Tóth Anita
Vad Boglárka Julianna
Váradi Veronika Mónika

12.I Osztályfőnök: Károlyi Erzsébet

Bojtok Balázs
Cservenka Róbert
Felföldi László Lajos
Halász Dávid
Horváth Olivér
Jablonszky Dominik
Lázár Georgina Tünde
Mátyás Krisztián
Pindzsulya Zoé Maximilla
Szabó Miklós Márk
Szaka István
Szűcs Kitti Kincső
Tóth Gergely
Tóth Kornél
Turay Brigitta