Tantestület

 NévTanított tantárgy(ak)Tanított osztály(ok)
Ilauszkyné Varga Enikő
Intézményvezető
etika11.B, 11.N, 11.M , 11.DM, 11.UTE
Kállay Katalin Mónika
Intézményvezető-helyettes
fizika10.NÁ, 10.M, E.10, E.11
Liszonyi Gábor
Intézményvezető-helyettes
földrajzE.10, E.5/6
Szabó-Szikszay Viktória
Intézményvezető-helyettes
matematika, fizika11.M, E.9
Bécsi Szilvia
Intézményegység-vezető
Osztályfőnök – 10.NÁ
biológia, földrajz10.NÁ, 11.N, E.5/6, 9.E, 10.E, 11.E
Bartha Gábor
Osztályfőnök – 11.N
mozgókép és médiaismeret, történelem9.B, 9.D, 9.NÁ, 9.M, 9.UTE, 10.B, 10.NÁ, 10.D, 10.M, 10.UTE, 11.M, 11.N, 11.DM, 12.M, E.5/6, E.9, E.10, E.11
Bereczky-Legény Eszter
Osztályfőnök – 11.M
irodalom, magyar nyelv10.B, 10.D, 11.B,
11.M, 12.M
Bihariné Gábriel Emese
Osztályfőnök – 10.B
testnevelés, sportági ismeretek, sportetika, testneveléselmélet, sportegészségtan, sportpszichológia, edzéselmélet, sport és szervezetei, életvitel9.M, 10.B, 11.B, 12.B
Bíróczky Edénénémet10.M, 10.UTE, 11.UTE
Dr. Bontáné Gyurmán Saroltanémet9.B, 9.D, 9.M, 9.UTE, 10.B, 10.NÁ,
11.DM, 12.B
Dr. Herczegné Kereszturi JuditiskolapszichológusElérhetőség:
big.iskolapszichologus@gmail.com
Németh Mária
Osztályfőnök – 9.D
irodalom, magyar nyelv9.D, 9.NÁ, 10.NÁ, 11.UTE, 12.I
Földvári Nándor
Osztályfőnök – 9.B
matematika, fizika9.B, 10.D, 11.B, 11.DM
Giczy Béla Lajos
Címzetes igazgató
fizika, életvitel9.NÁ, 9.M, 10.B, 10.UTE
Hebbache Szabrina
Osztályfőnök – 9.UTE
sporttörténet,
testnevelés,
sportpszichológia,
sportetika,
edzéselmélet,
sport és szervezetei
9.B, 9.UTE, 11.DM, 12.M, 12.UTE
Horváth Andrea Krisztinaangol9.NÁ, 10.B, 10.D, 11.N, 11.UTE, 12.M
Horváth Ibolyafizika9.D, 9.UTE, 10.D, 11.M, 11.UTE
Huszti Lajos Géza
Osztályfőnök – 11.E
matematika9.M, 9.UTE, 10.B, 12.B, E.11, E.12
Husztiné Varga Klára
Osztályfőnök – 12.E
angol9.D, 9.UTE, 10.UTE, 12.UTE, E.9, E.12
Ilnicki Katalin
Osztályfőnök – 12.M
német, orosz9.D, 10.NÁ, 11.B, 11.N, 12.M,
Károlyi Erzsébet
Osztályfőnök – 12.I
történelem9.D, 11.N, 11.M, 12.DN, 12.I
Király Bélatörténelem, társadalomismeret9.NÁ, 10.UTE, 12.UTE, E.10
Kocsisné Jeney Judit
Osztályfőnök – 12.UTE
matematika, fizika10.M, 11.N, 12.UTE, 12.I
Kopcsányi Anettnémet9.NÁ, 10.NÁ, 10.D, 10.M, 10.UTE, 11.M, 11.N, 12.DN
Kovács Anikóinformatika, matematika9.B, 9.D, 9.M, 9.UTE, 10.B, 10.NÁ, 10.D, 10.M, 10.UTE, E.10, E.11, I.12, E.7, E.12
Lángné Gárdos Lili
Osztályfőnök – E.7
történelem, orosz9.M, 9.UTE, 10.B, 10.NÁ, 11.UTE, 12.B, E.7, E.9
Lipták Ágnesrajz és vizuális kultúra9.B, 9.D, 9.NÁ, 9.M, 9.UTE, 10.B, 10.NÁ, 10.D, 10.M, 10.UTE, 11.M, 11.DM, 12.M, E.7, E.8, E.11
Marcali Etelkaangol9.B, 9.M, 11.B, 11.UTE, 12.DN, 12.UTE
Medve Mónika
Osztályfőnök – 11.UTE
testnevelés,
sportetika,
testneveléselmélet,
sportegészségtan,
életvitel
10.NÁ, 10.D, 10.M, 11.M, 11.UTE, 12.DN, 12.M
Miklós Ágnes
Osztályfőnök – 9.NÁ
matematika, informatika9.NÁ, 11.UTE, E.5/6, E.7, E.8, E.9, E.10
Mogyoródi Zoltánné
osztályfőnök – 10.E
irodalom, magyar nyelv9.B, 10.M, 11.N, 12.UTE, E.10
Nagy Erikakémia, fizika9.B, 9.D, 9.NÁ, 9.M, 9.UTE, 10.B, 10.NÁ, 10.D, 10.M, 10.UTE, E.5/6, E.7, E.8, E.9, E.10
Nagy Károlyirodalom,
magyar nyelv,
dráma és tánc,
színháztörténet
9.D, 10.UTE, 12.B, E.9, E.11
Nagy-Schvarcz Johanna Krisztinafejlesztőpedagógus, tanulásmódszertan9.B, 9.UTE
Pálinkás Petra
Osztályfőnök – 10.UTE
testnevelés,
sportági ismeretek,
életvitel
9.D, 9.NÁ, 10.UTE, 11.N, 12.DN, 12.UTE, 12.I
Pásti Ildikó
Osztályfőnök – 10.M
angol10.M, 11.N, 11.DM, 12.I
Pósa Jolánnémet11.B, 11.N, 11.UTE, 12.B, 12.DN, 12.UTE
Ruff-Kiss Ágnes
Osztályfőnök – 10.D
dráma és tánc,
beszédtechnika,
színháztörténet,
fejlesztőpedagógus
9.D, 10.D, 11.DM, 12.DN
Sárközi Krisztinaangol9.B, 10.B, 11.DM, E.5/6, E.7, E.8, E.10, E.11
Schiller Ágnesbiológia10.B, 10.D, 10.M, 10.UTE, 11.B, 11.M, 11.DM, 11.UTE, 12.B, 12.DN, 12.M, 12.UTE
Sulyok NoémiiskolavédőnőHétfő: 9.00 - 15.00
Szerda: 9.00 - 15.00
Sztaskó Richard
Osztályfőnök – 11.DM
irodalom,
magyar nyelv,
dráma és tánc,
színháztörténet
11.DM, 12.DN, E.12
Tatorján Dorottya
Osztályfőnök – 12.B
angol9.M, 11.M, 12.B, 12.M
Timkóné Szatmár Évanémet9.B, 9.D, 9.NÁ, 9.M, 9.UTE, 11.B, 11.DM
Tóth Andrea
Osztályfőnök – 9.E
földrajz9.B, 9.D, 9.NÁ, 9.M, 9.UTE, 10.B, 10.NÁ, 10.D, 10.M, 10.UTE, E.9
Tóth Ferencének-zene9.B, 9.D, 9.NÁ, 9.M, 9.UTE, 10.B, 10.NÁ, 10.D, 10.M, 10.UTE, 11.B, 11.N, 11.M, 11.DM, 11.UTE, 12.B, 12.UTE
Trojkó Ildikófotó,
rajz és vizuális kultúra
9.M, 10.M, 11.M, 11.DM, 12.M, 12.I
Ujvári Nóra Katalin
Osztályfőnök – 9.M
irodalom,
magyar nyelv,
német
9.NÁ, 9.M, 9.UTE, 10.B, 12.DN, 12.UTE
Vass Béla
Osztályfőnök – 11.B
történelem9.B, 10.NÁ, 10.D, 10.M, 11.B, 11.DM, 12.M, E.11, E.12
Vermesné Horváth Anikó
osztályfőnök – e.8
irodalom, magyar nyelv, könyvtárE.5/6, E.7, E.8
Zrínyiné Kósa Ágnes
Osztályfőnök – 12.DN
matematika9.D, 10.NÁ, 10.UTE, 11.DM, 12.DN, 12.M